آراد برندینگ
سه شنبه , ۲۱ آبان ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / زعفران اعلا / قیمت هر گرم زعفران اعلا قائنات

قیمت هر گرم زعفران اعلا قائنات

زعفران اعلا قائنات را می توان بهترین نوع سمپل برای زعفران ایرانی دانست که قیمت هر گرم آن بسته به نوع در بازه ی قیمت ۸ تا ۱۴ میلیون تومان بوده است.
همانطور که می دانید یکی از مهم ترین ویژگی های زعفران ایرانی این است که هنوز هم اکثر مراحل کاشت، داشت، برداشت و جداسازی آن به صورت دستی انجام می شود لذا یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده در کیفیت این طلای سرخ تجربه و مهارت کشاورز می باشد.

زعفران که از دیرباز در خاک ایران عزیز تولید می شده و از اینجا به اقصی نقاط کشور ارسال می گشته همواره بهترین درجه ی کیفی را دار بوده است که امروزه برگه های آنالیز های دقیق آزمایشگاهی نیز گواه بر همین امر می باشند.

زعفران اعلا قائنات با این درجه ی بالای کیفی نیز موید مهارت و تجربه ی کاری بالای کشاورزان این منطقه می باشد که نسل به نسل و سینه به سینه حمل شده تا به ما رسیده است.

زعفران مصرفی رستوران

قیمت زعفران مصرفی رستوران

اگر رستوران دار هستید و به دنبال زعفران قیمت مناسب برای کارتان می باشید توصیه ی ما این است که سفارش خود را بر روی زعفران نرمه ثبت نمایید.

معمولا عمده فروشان زعفران فله هنگام الک کردن زعفران سرگل برای جداسازی زعفران ممتاز مقداری نرمه یا خاک زعفران جدا می کنند که به آن زیر الکی می گویند.

این ماده در واقع شکسته ها و ریزه های زعفران می باشد که از سوراخ های الک رد شده است و با قیمتی بسیار پایین تر از زعفران اعلا قائنات به فروش می رسد.

شما برای داشتن این نوع زعفران کافیست با مشاوران ما در واحد فروش ارتباط برقرار نموده و ثبت سفارش نمایید.

زعفران اعلا قائنات

قیمت پودر زعفران اعلا قائنات

همکاران ما در بخش پاسخگویی همواره در پاسخ به این سوال که قیمت پودر زعفران چه مقدار است؟ سعی می کنند مشتری را از خطر های احتمالی مربوط به خرید زعفران به صورت پودر آگاه نمایند.

زیرا در صورت پودر شدن دیگر شما قادر به تشخیص مواد موجود در زعفرانی که تهیه کرده اید نمی باشید.

بعضا مشاهده شده که برخی افراد سودجو با مخلوط کردن موادی همچون خاک رس، سفیده ی زعفران، شکر و …. سعی می کنند تا وزن بار را افزایش دهند.

به همین جهت توصیه می شود به جای خرید پودر زعفران از نرمه زعفران اعلا قائنات استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

زعفران سرگل قائنات

فروش زعفران سرگل قائنات

زعفران سرگل قائنات نمونه ی ممتاز زعفران ایرانی است که عمدتا برای صادرات به سایر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *