آراد برندینگ
شنبه , ۱۸ آبان ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / زعفران فله / زعفران قائنات / قیمت گرمی زعفران قائنات

قیمت گرمی زعفران قائنات

قیمت گرمی زعفران بسته بندی به صورت روزانه و با توجه قیمت کیلویی زعفران فله تغییر می کند. لیست قیمت انواع بسته بندی ها و وزن های زعفران نگین خراسان نشانگر تنوع بالای محصولات این شرکت می باشد. بسته های یک گرم پاکتی این شرکت با قیمت ۸۹۹۰ تومان به عمده فروش تحویل می شود.

همانطور که می دانید یکی از برند های زعفران خوشنام داخلی نگین زعفران خراسان است. این برند علاوه بر بسته بندی زعفران و توزیع آن در داخل کشور بهترین نمونه های زعفران ایرانی را در پک های صادراتی به کشور های دیگر نیز ارسال می نماید. یکی از راه های انتخاب شرکت بسته بندی زعفران برای شرکت های پخش مواد غذایی مقایسه قیمت گرمی زعفران در بسته بندی های مشابه شرکت های مختلف است.

قیمت زعفران نگین خراسان

به عنوان مثال وقتی می خواهیم بین دو برند مقایسه داشته باشیم در هر دو مورد بسته بندی یک گرم پاکتی را در نظر گرفته و قیمت آن ها را مقایسه می نماییم. البته لازم به ذکر است که کیفیت زعفران بسته بندی شده نیز بسیار تاثیرگذار بوده و در واقع بین قیمت و سطح کیفی باید توازن وجود داشته باشد.

به این جهت یکی از بهترین و مناسب ترین برند ها برای توزیع داخلی زعفران نگین خراسان است، کیفیت بالا، قیمت مناسب و تنوع بسته بندی از جمله مزیت های این برند زعفران به حساب می آیند.

قیمت گرمی زعفران در تهران

کارخانه ی نگین زعفران خراسان در شهر مشهد قرار دارد و تولیدات این مجموعه از این شهر به اقصی نقاط ایران و جهان ارسال می گردد. در این جا لیست قیمتی از برخی انواع بسته بندی ها و گونه های مختلف زعفران این شرکت را ارائه می نماییم.

این لیست قیمت زعفران مربوط به تاریخ ۸ آبان ماه ۱۳۹۷ می باشد:

قیمت گرمی زعفران

همانطور که در لیست قیمت مشاهده می نمایید سه ستون قیمت برای خرید زعفران تعریف شده است که نشانگر تاثیر حجم خرید بر قیمت محصول می باشد.

قیمت یک مثقال زعفران چقدر است

در قسمت های بالا عرض کردیم که برای داشتن یک مقایسه ی قیمتی بین برند ها در بسته بندی های مشابه قیمت یک گرم زعفران را با هم مقایسه می نمایند. معمولا برای داشتن مقایسه ی قیمتی بسته های یک مثقال را مورد توجه قرار نمی دهند زیرا در این وزن معمولا قیمت فروش زعفران برند های مختلف نزدیک به هم می باشد.

قیمت زعفران بسته بندی

در واقع هر مثقال زعفران معادل ۴٫۶۰۸ گرم است اما به جهت آنکه تعداد ظروف مورد استفاده در بسته بندی بسته های یک مثقالی تقریبا یک پنجم تعداد ظرف استفاده شده در بسته های یک گرمی است لذا بدهیست که قیمت بسته های یک مثقالی مبلغی کمتر از حاصل ضرب قیمت بسته های یک گرمی در عدد ۴٫۶۰۸ باشد.

با توجه به لیست قیمتی که در بالا آمده به روشنی می توانید متوجه این امر شوید.
منبع: Www.zaferaniran.com

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

زعفران سرگل قائنات

فروش زعفران سرگل قائنات

زعفران سرگل قائنات نمونه ی ممتاز زعفران ایرانی است که عمدتا برای صادرات به سایر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *