آراد برندینگ
جمعه , ۱۷ آبان ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / زعفران فله / زعفران قائنات / قیمت نیم کیلو زعفران قائنات

قیمت نیم کیلو زعفران قائنات

قیمت نیم کیلو زعفران ممتاز قائنات در بازار امروز مشهد حدود ۴۵۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان بود که نسبت به هفته ی گذشته مقداری افزایش قیمت داشته است.

همانطور که می دانید شهر قائنات معروف ترین مرکز تولید زعفران ایرانی در جهان به حساب می آید تا جایی که در بازار خرید و فروش زعفران فله نام زعفران قائنات به یک برند جهانی تبدیل شده است و همه ی مشتری های خارجی نیز برای خرید خود به دنبال زعفران سرگل ممتاز قائنات می باشند.

اما همانطور که می دانید اختلاف قیمت زعفران بسته بندی و زعفران فله بسیار زیاد است به همین جهت افرادی که میزان استفاده ی زعفرانشان بالاست، مانند زستوران دار ها، قنادی ها، بستی فروشی ها و … زعفران سالانه ی مورد نیاز خود را به صورت سالانه خریداری می نمایند. این افراد معمولا قیمت نیم کیلو زعفران یا یک کیلو زعفران را جویا می شوند.

قیمت نیم کیلو زعفران

قیمت نیم کیلو زعفران نگین

همانطور که میدانید قیمت نیم کیلو زعفران به طبع از مجموع قیمت ۵۰۰ بسته زعفران یک گرمی پایین تر می باشد زیرا هزینه ی ظرف و بسته بندی بر آن تحمیل نشده است.

البته قیمت هر کیلو زعفران نگین با توجه به مقدار کروسین موجود در آن متفاوت می باشد. به عنوان مثال قیمت امروز هر کیلو زعفران نگین درجه یک با حداقل کروسین ۲۶۰ مبلغی معادل ۱۳۵۰۰۰۰۰ تومان بود حال آنکه زعفران نگین با حداقل میزان کروسین ۲۴۰ به مبلغ ۱۲ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شد.

نوع زعفران مورد نیاز شما و سطح کیفی آن است که تعیین کننده ی قیمت خرید برای شما می باشد، البته لازم به ذکر است حجم خرید نیز بر قیمت نهایی تاثیر می گذارد.

زعفران نگین شاخ بزی

قیمت هر کیلو زعفران نگین شاخ بزی

یکی از نمونه های زعفران نگین که عمدتا برای صادرات به کشور اسپانیا مورد استفاده قرار می گیرد زعفران نگین شاخ بزی است، میزان سفیده و زردی متصل به کلاله ها در این نوع از زعفران بسیار زیاد است به همین جهت از قیمت پایین تری نسبت به سایر انواع زعفران برخوردار می باشد، در واقع منظور از نگین شاخ بزی زعفران پوشال ضعیف می باشد. این نوع زعفران امروز با قیمت کیلویی ۸ میلیون تومان در بازار به فروش می رسید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

زعفران سرگل قائنات

فروش زعفران سرگل قائنات

زعفران سرگل قائنات نمونه ی ممتاز زعفران ایرانی است که عمدتا برای صادرات به سایر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *