آراد برندینگ
سه شنبه , ۲۱ آبان ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / انواع زعفران / زعفران سرگل / فروش زعفران سرگل قائنات

فروش زعفران سرگل قائنات

زعفران سرگل قائنات نمونه ی ممتاز زعفران ایرانی است که عمدتا برای صادرات به سایر کشور ها مورد استفاده قرار می گیرد. طبق معیار های استاندارد حداقل میزان کروسین برای زعفران سرگل باید ۲۲۰ باشد تا بتوان آن را با کیفیت نامید، حال آنکه میزان رنگدهی زعفران ممتاز قائنات بالای ۲۳۰ می باشد.

به صورت کلی زعفران فله به چهار دسته ی زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ تقسیم می شود. معمولا بیشترین میزان تولید کشاورزان در فصل برداشت زعفران پوشال می باشد. علت این امر نیز سرعت بالا در پاکسازی این نوع است.

همانطور که می دانید در بازه ی زمانی دو هفته ای گل دهی مزارع زعفران، هر روز گل های بنفش رنگ زیبایی در سطح مزرعه می رویند که حامل طلای سرخ یا زعفران می باشند. این گل ها باید در همان روز رویش جمع اوری شده، پاک و خشک شوند تا زعفران بدست امده بالاترین درجه ی کیفی را داشته باشد. به همین جهت است که کشاورزان عمدتا از شیوه هایی که در مدت زمان کوتاه تری محصول بیشتری را به ان ها بدهد استقبال می نمایند.

برداشت زعفران قائنات

بعد از پایان یافتن فصل برداشت است که با چیدن سفیده زعفران پوشال آن را به زعفران سرگل تبدیل می نمایند، اما زعفران دخترپیچ باید در همان زمان جداسازی به صورت دسته ای درآمده و سپس خشک شود.

به این ترتیب یکی از مهم ترین عوامل موثر بر کیفیت زعفران تجربه ی کشاورزان و مهارت آن هاست، به همین جهت نیز هست که زعفران سرگل قائنات یکی از بهترین نمونه های این طلای سرخ در سراسر جهان می باشد.

فروش اینترنتی زعفران سرگل قائنات امسالی

در سال های اخیر با توجه به میزان بالای تقاضا برای تهیه زعفران سرگل قائنات، سایت های زیادی با این نام اقدام به عرضه ی زعفران شهرستان های دیگر نمودند.

زعفران سرگل قائنات

این در حالیست که به جای فریب دادن مصرف کنندگان کافیست آن ها را با حقیقت اشنا نماییم، بنا بر گواهی برگه های آنالیز آزمایشگاهی همه ی انواع زعفران خراسان دارای درجه ی کیفی بالایی بوده و به جای منطقه بندی زعفران بهتر است معیار خرید شاخصه های کیفی مشخص شده در برگه ی آنالیز باشد.

منبع:Www.zaferaniran.com

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت نیم کیلو زعفران

قیمت نیم کیلو زعفران قائنات

قیمت نیم کیلو زعفران ممتاز قائنات در بازار امروز مشهد حدود ۴۵۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰۰ تومان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *