آراد برندینگ
سه شنبه , ۲۱ آبان ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / زعفران بسته بندی / برند زعفران / صادرات زعفران برند نگین خراسان

صادرات زعفران برند نگین خراسان

صادرات زعفران برند یا بسته بندی یکی از شیوه های مرسوم برای ارسال زعفران اعلا ایرانی به سایر کشور ها می باشد. شرکت زعفران نگین خراسان یکی از محبوب ترین مارک های فعال در زمینه ی صادرات زعفران بسته بندی به کشور هایی همچون: کویت، عراق، ترکیه و … است. تنوع بالای بسته بندی یکی از مهم ترین مزیت های این مارک به حساب می آید.

اگر ما تمامی اقشار یک جامعه را به صورت یک خانواده فرض کنیم زمانی این خانواده اوضاع اقتصادی بهتری را تجربه می نماید که: اولا پول کمتری از خانواده خارج شود، دوما پول بیشتری وارد خانواده بشود. بنابر این لازم است تا حجم واردات در یک کشور محدود شده و مقدار صادرات افزایش یابد تا با ورود ارز اقتصاد کشور رشد صعودی داشته باشد.

صادرات زعفران

به همین جهت با بررسی دقیق کارشناسان محصولات صادراتی ایران به صورت مشخص تفکیک گردید، در میان کالا های مختلف در گام اول نفت و در گام دوم زعفران از سایر محصولات بومی بالاترین رتبه را کسب نمودند.

اما از دید کارشناسان لازم است بر صادرات زعفران ایرانی بیشتر از نفت آن کار شود، زیرا نفت یک منبع تجدیدناپذیر است که تقریبا هیچ کس از موجودی آن اطلاعی ندارد، اما زعفران محصولیسیت که بیش از ۹۰ درصد حجم تولید جهانی آن از خاک ایران برداشت می شود لذا انحصار تولید آن را داریم از سوی دیگر تجدیدپذیر بوده و می توانیم هر سال آن را کشت کنیم.

به همین جهت کالایی مناسب برای صادرات به حساب می آید.

مزایای صادرات زعفران برند

به صورت کلی صادرات زعفران اعلا ایرانی به دو صورت انجام می شود:

  • صادرات زعفران برند
  • صادرات زعفران فله

هر یک از این حالات مشتری های خاص خود را داشته و مستلزم فراهم نمودن شرایط خاصی می باشد، البته اینکه شما بهتر از در کدام زمینه وارد شوید بسته به درخواست مشتری می باشد.

صادرات زعفران برند

اما مزیت های صادرات زعفران برند کدامند؟

وقتی شما قرار است برای مشتری تان زعفران بسته بندی ارسال نمایید دردسر اخذ گواهی های مورد نیاز گمرک جهت ارسال را ندارید. همچنین بابت تامین مجدد نیز دغدغه تان کاهش می یابد. زیرا وقتی از یک کشاورز زعفران می خرید برای بار های بعدی نمی توانید روی او حساب کنید چون ممکن است محصولش تمام شده باشد.

اما در صورت خرید زعفران مارک شما مطمئن خواهید بود که این شرکت ملزم به رعایت یک سری حداقل ها می باشد زیرا تحت نظر سازمان های بهداشت و استاندارد است.  به همین جهت در هر بار خرید می توانید اطمینان داشته باشید حداقل های مدنظر اعمال شده اند.

از سویی ارسال زعفران در حالتی که در ظروف مناسب بسته بندی شده باشد باعث حفاظت فیزیکی از زعفران می شود که برای حفظ کیفیت این طلای سرخ امری حیاتیست.

از سویی وقتی مشتری یک بار از شما خرید نمود در صورت رضایت از محصول دیگر به شما اعتماد می نماید و نیازی نیست برای هر بار خرید مجداد اعتمادش را جلب نمایید کاری که در صادرات زعفران فله لازم است انجام شود.

معایب صادرات زعفران برند

معایب صادرات زعفران به صورت بسته بندی

صادرات زعفران بسته بندی همانطور که مزایای دارد با مشکلاتی نیز روبه رو می باشد. یکی از بزرگترین این مشکلات عدم وجود سوبسیت برای مقوله ی هزینه ی حمل است.

به عنوان مثال وقتی شما یک کیلو زعفران را در بسته های یک گرمی خاتم بسته بندی کنید، ۱۰۰۰ بسته ی زعفران خواهید داشت که وزنی معادل ۴ تا ۵ کیلو گرم دارد.

متاسفانه در ایران وزن ظروف به صورت جدا محاسبه نمی شود و وزن کل محموله اهمیت دارد، به این ترتیب در حالت بسته بندی هزینه ی حمل شما ۴ تا ۵ برابر حالتی می شود که بار را به صورت فله ارسال می کردید.

صادرات برند زعفران

این بزرگترین مشکل در زمینه ی صادرات زعفران برند می باشد که به سبب ضعف قوانین به وجود آمده است و تجار زیادی را از ارسال به صورت بسته بندی منصرف می نماید.

بهترین برند زعفران کدام است؟

همانطور که می دانید لازمه ی یک فروش موفق برخورداری از سه اصل می باشد: دسترس پذیری، اعتماد و قیمت. یعنی مشتری باید ما را بشناسد، به ما دسترسی داشته باشد و قیمت محصول ما منصفانه باشد تا از ما خرید نماید.

این یک قانون کلی است که برای فروش هر محصول یا ارائه ی هر خدمتی صدق می نماید، بازار زعفران نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس اگر به دنبال یک برند مناسب برای صادرات هستید باید برندی را انتخاب کنید که:

  • با استفاده از ابزار های تبلیغاتی به درستی محصول خود را به جامعه هدف معرفی نموده است
  • برای شما در دسترس بوده و حجم تامینش محدود نباشد
  • قیمت فروش زعفران این برند نسبت به کیفیت مورد استفاده در بسته بندی هایش منصفانه باشد.

صادرات زعفران نگین خراسان

با توجه به تعاریفی که در بالا ذکر شد زعفران نگین خراسان یکی از بهترین گزینه ها برای تامین سفارشات صادراتی به حساب می آید. بر خورداری از گواهی های مورد نیاز برای صادرات، تنوع بالای بسته بندی و ظروف بسته بندی زعفران نیز از جمله مزیت های استفاده از این مارک برای کسانیست که قصد صادرات زعفران برند دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بسته بندی زعفران نگین خراسان

خرید عمده بسته بندی زعفران نگین خراسان

خرید عمده بسته بندی زعفران نگین خراسان فرصت بسیار مناسبی را برای تاجران فعال در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *