آراد برندینگ
یکشنبه , ۱۹ آبان ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / زعفران ممتاز / خرید پستی زعفران ممتاز

خرید پستی زعفران ممتاز

زعفران ممتاز قائنات اسمیست عمومی که به بهترین گرید زعفران سرگل برداشتی از مزارع خراسان نسبت می دهند. قیمت این نوع زعفران فله با حداقل میزان کروسین (عامل رنگدهی) ۲۳۰ امروز معادل ۸۶۰۰۰۰۰ تومان بود که نسبت به هفته ی گذشته حدود ۱۰۰۰۰۰۰ تومان کاهش داشت.

همانطور که می دانید بخش اعظمی از زعفران ممتاز برداشتی از مزارع قائنات در همان روز های اولیه ی تولید به صورت فله به فروش می رسد. مهم ترین عامل نیز نیاز مبرم کشاورزان به پول نقد جهت تسویه حساب با کارگران و نیروهای انسانی است که برای برداشت و پاک کردن گل های مزرعه خود به کار گرفته اند. این هزینه که معمولا مبلغ بالاییست کشاورزان را وادار به فروش زعفران فله خود می نماید. آن هم در بازه ی زمانی که به صورت ناگهانی حجم زیادی زعفران در بازار تزریق شده و باعث کاهش قیمت فروش زعفران گردیده است.

فصل برداشت زعفران

همین عامل نیز باعث کاهش بیشتر قیمت زعفران فله می گردد و زیان آن در درجه ی اول به خود کشاورزان تولیدکننده می رسد. خریداران عمده و نیز تجار فعال در بازار زعفران از این حقیقت مطلع بوده لذا بیشترین حجم زعفران مورد نیاز خود در سال را در همین بازه ی زمانی خریداری می نمایند تا بتوانند خرید زعفران فله را با کمترین قیمت ممکن انجام دهند.

مرکز پخش زعفران ممتاز قائنات

با توجه به اینکه در هر بازاری مهم ترین نتیجه ی وجود دلالان و واسطه ها راکد شدن بازار است در بازار زعفران نیز کشاورزان به دنبال راهی برای کوتاه کردن دست این افراد از معاملات می باشند.
یکی از سودمند ترین شیوه ها عرضه ی مستقیم محصول از طریق اینترنت و سایت های معتبر می باشد. با افزایش میزان فروش اینترنتی زعفران و همه گیر شدن این مساله که با اقبال عمومی مصرف کنندگان روبه رو بوده لذا در سال های اخیر شاهد ایجاد یکنواختی قیمت زعفران در اقصی نقاط جهان شده ایم.

خرید اینترنتی زعفران ممتاز

با ورود کشاورزان به دنیای اینترنت آنها موفق به ایجاد بستری به منظوره عرضه مستقیم زعفران خود به جهانیان شده اند. این افراد با استخدام نیرو های فنی و ایجاد سایت هایی منطبق بر قوانین گوگل موفق شده اند تا از بستر این بازار بین المللی برای معرفی و فروش زعفران ممتاز تولیدی خویش استفاده نمایند. با این روش کشاورزان سایت فروش زعفران ایجاد می نمایند که امکان عرضه ی مستقیم زعفران به مصرف کننده را فراهم می نماید.

از جمله ویژگی های این سایت ها تخصصی بودن آن ها و تمرکزشان بر روی محصول زعفران می باشد، لذا اگر به دنبال خرید اینترنتی زعفران از یک سایت معتبر و به صورت دسته اول هستید به تک محصولی بودن وبسایت توجه نمایید.

 

قیمت روز زعفران فله قائنات

همانطور که می دانید در ماه های آبان و آذر به جهت همزمانی با دوره ی برداشت محصول زعفران از مزارع این طلای سرخ قیمت زعفران ممتاز روز به روز کاهش می یابد. تا جایی که تمامی حجم زعفران تولید شده در سال در بازار تزریق شود در این دوره است که بازار به ثبات قیمت می رسد.

در زیر لیست قیمتی از انواع زعفران فله با گرید های کیفی مختلف ذکر نموده ایم که نمایانگر قیمت امروز مورخه ۷ آبان ۱۳۹۷ می باشد:

نام محصول گرید بندی محصول قیمت هر کیلوگرم (تومان) مقدار کروسین
نگین گرید ۱ ۱۴/۲۰۰/۰۰۰ ۲۶۰
گرید ۲ ۱۲/۷۰۰/۰۰۰ ۲۴۰
گرید ۳ ۱۱/۷۰۰/۰۰۰ ۲۲۰
سرگل گرید ۱ ۸/۶۰۰/۰۰۰ ۲۳۰
گرید ۲  ۸/۴۰۰/۰۰۰  ۲۱۰
گرید ۳ ۷/۵۰۰/۰۰۰  ۲۰۰
دخترپیچ ۶/۶۸۰/۰۰۰
نرمه گرید ۱ ۶/۱۰۰/۰۰۰
گرید ۲ ۵/۵۵۰/۰۰۰
پوشال گرید ۱ ۹/۱۰۰/۰۰۰  ۲۰۰
گرید ۲ ۸/۲۰۰/۰۰۰ ۱۸۰

با توجه به نوسان بالای قیمتی در بازار زعفران ممتاز لازم به ذکر است که چنانچه در صدد خرید انواع مختلف زعفران هستید به تاریخ ذکر شده در بالای جدول توجه نموده و در صورت داشتن فاصله ی زمانی از تاریخ مذکور با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده زینب هدایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116752400
پست الکترونیکی: hedayati337@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

زعفران سرگل ممتاز

قیمت گرمی زعفران سرگل ممتاز قائنات

زعفران سرگل ممتاز در واقع درشت ترین و حجیم ترین نوع زعفران سرگل است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *